Korduma kippuvad küsimused

  1. Mida teha kui maetu nime otsing ei anna tulemust?

Esmalt veendu, et nime kirjapilt on korrektne. Kui otsing ikka tulemust ei anna, vaata siit nimekirjast, kas kalmistu, kuhu soovid teenust tellida, on nimekirjas. Kui kalmistu on olemas, mine avalehele tagasi ja sisesta nimeväljale maetu nimi ja vali avanevast rippmenüüst õige kalmistu. Seejärel vali sobivad teenused ja lisa kommentaariväljale juhend hauaplatsi leidmiseks.

Sagedasemate põhjuste kohta, miks otsing tulemust ei anna, saad lugeda siin.

  1. Kuidas õige haud üles leitakse?

Enamasti kasutame kalmisturegistri andmeid. Kalmistute puhul, millel puuduvad digitaliseeritud kaardid, leiame õige haua üles teenuse tellija kirjelduste põhjal. Juhised hauaplatsi leidmiseks lisa teenuste juures olevale kommentaariväljale. Piisab läheduses asuvate objektide (näiteks värav, kaev vms) kirjeldusest ja ligikaudsest kaugusest nendest objektidest.

  1. Kuidas valida hooldusteenust S-, M-, L, XL-suuruste vahel, kui hauaplatsi mõõte ei tea?

Oleme jaotanud hauaplatsid nelja suurusesse – S (kuni 4 m²), M (kuni 9 m²), L (kuni 15 m²) ja XL (üle 15 m²). Vali kõige tõenäolisem platsi suurus. Kui valisid kogemata väiksema või suurema, anname sellest teada pärast hauaplatsi hooldust. Siis saad järgmisel korral õige valiku teha. Üldjuhul on platsid mõõtmetega 1,25 m × 2,5 m (ühekohaline), 2,5 × 2,5 m (kahekohaline), 3,75 × 2,5 m (kolmekohaline) jne. S on meie arvestuste põhjal ühekohaline plats, M on kahe- ja kolmekohaline plats, L on nelja- ja viiekohaline ning kõik ülejäänud on XL-suuruses. Kui kogemata eksite platsi suuruse valikul, siis anname teile platsi õigest suurusest teada peale esimest korrastust.

  1. Miks on ettevõttel selline nimi?

Valisime ettevõttele nime sooviga viidata ingliskeelsele väljendile – tänulikkus. Oleme tänulikud oma esivanematele ja lähedastele ning soovime neid meeles pidada. Ingliskeelse nime valiku tingis soov tulevikus pakkuda teenuseid lisaks Eestile veel paljudes teistes riikides.

  1. Kuhu paigutatakse küünlad, kui platsil on 4 maetut, aga tellimus on tehtud ühele hauale?

Asetame küünlad tellimuses märgitud hauakivi juurde, kui tellimuse kommentaaridesse pole märgitud teisiti.

  1. Mis saab hauale viidud küünlatopsidest?

Hauaplatsile küünlaid viies koristame ära seal olevad tühjad küünlatopsid. Meie viidud küünlatopsid koristab järgmine hauaplatsi külastaja – nii nagu Eesti surnuaiakultuuris ikka kombeks.

  1. Elan surnuaia läheduses ja oleksin valmis aeg-ajalt hauaplatse koristama või küünlaid viima. Kas saame koostööd teha?

Ootame kontakte telefoninumbri, meiliaadressi ja huvipakkuvate kalmistute nimedega aadressile partner@gratitudeservices.com.

  1. Kas küünalde viimist ja süütamist saab tellida kindlaks kuupäevaks?

Jah, esita tellimus vähemalt 15 päeva enne soovitud kuupäeva.

  1. Kuidas saan veenduda, et teenus on teostatud?

Pärast teenuse osutamist saadame hiljemalt 2 tööpäeva jooksul foto tellimuses märgitud meiliaadressile kalmust enne ning pärast koristust või süüdatud küünlast (küünaldest).