Jõulukingitus kinkekaardina

Kõiki meie 2021 hooldustooteid saab nüüd ka jõulukingitusena tellida. Kui sinu emale, isale, vanaemale, vanaisale, miks mitte ka sõbrale/sõbrannale on oluline lähedaste kalmude korrashoid ning saad talle abiks olla ühe või mitme korrastuse kinkimise näol ükskõik millisel Eesti kalmistul, siis nüüd on see võimalik. Kommikarpide, kohvipakkide, lauaküünalde jmt asemel saab sel aastal kinkida südamerahu ning seda täiesti uuel moel.

Pakendame tellitud hooldustööde kirjelduse kenaks kinkekaardiks ning saadame selle postiga kas tellijale kingikotti pistmiseks või otse saajale.

Kingituse vormistamiseks valige välja sobiv hooldusteenus ning märkige lisateenuste hulgas oleva valikuna, et soovite teenust kingitusena. Seejärel märkige kommentaarilahtrisse enda postiaadress. Kui midagi jääb puudu, küsime kindlasti e-kirja teel üle. Fotod teenuseosutamisest saadame tellija meiliaadressile, kui te ei ole teisiti soovi avaldanud. Siis saate hoida teenuseosutamisel silma peal ning edastada või näidata fotosid ise kingisaajale.

Kommentaarina vajame:

  1. Kingisaaja nime või pöördumist (armas Kaie, armas vanaema, jne)
  2. Postiaadressi, kuhu kingituse saadame. Kui soovite, et saadame otse kingisaajale, siis palume lisaks tema postiaadressile ka tema täisnime.

Vormistatud kinkekaart näeb välja alljärgnev:


Kui te ei tea, millise hauaplatsi korrastuseks kingisaaja soovib tellimust teha, pakume ka võimalust tellida rahalises väärtuses kinkekaart. Kinkekaardi miinimumsumma on 35€ ning saame selle teha täpselt selles summas, mida soovite. Kinkekaart sobib hästi ka renoveerimisteenuse tellimiseks. Hauaplatsi ning tellimuse andmed täpsustab meile hiljem juba kingisaaja. Sellise kinkekaardi saamiseks võtke palun meiega ühendust kas helistades 527 4846 või e-kirja teel info@gratitudeservices.com.

Kinkekaardi tingimused:
• Kinkekaart kehtib maksevahendina vastavalt kaardi koguväärtuse summale.
• Kinkekaart on ühekordseks kasutamiseks.
• Kinkekaart kehtib 6 kuud alates ostmise päevast.
• Kinkekaarti ei vahetata rahaks ning maksumuse vahet ei tagastata!